Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie każda przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, poprzez przychodnie, aż po kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, jakie używane są w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są zarówno lekarze każdej z branż, jak i pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Zobacz
http://sklep.cezal.com.pl

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, jakie zawierają zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, oferując dużą ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują również centra rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad osiem tysięcy towarów skierowanych do dentystów, ortodontów i techników dentystycznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych firm, do których należy m.in: Melag, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się także produkty polskie, twórcy następujących produktów na przykład Zhermapol lub Chema.
Dostępne są towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co można znaleźć zarówno w sklepach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Podobne wpisy:

Comments are closed.