Posted by admin on December - 11 - 2017 | Comments Off

Co zrobić, aby nigdy nie być na minusie u bukmacherów?
Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bukmacherki – jednak niestety jest tak, iż straciłem spore pieniądze. Dopiero od roku nareszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
Co się stało? Cóż, tak naprawdę uważam, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym, aby obstawiać dużą ilość spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, ale prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają bardzo duże pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy w taki sposób grają. A więc trzeba trochę zmienić własną strategię – dużo lepszym wyjściem jest to, aby postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w większości przypadków to jest tak, iż zasadniczo obstawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest stosunkowo wysoki, powyżej 2. Sądzę, że to wspaniałe, iż mam możliwość poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy z ogromną chęcią dzielą się własnymi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak robią, bo jeśli się znają, to zasadniczo są wielce pomocni. Chcę również trochę wspomnieć o psychice – czyli w zasadzie czymś bardzo wskazanym jest to, aby nie uważać, iż w porządku jest to by nieustannie grać. Należy robić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.
źródło: serwis internetowy

Comments are closed.